OSMANİYELİ JUDOCULAR (TOHM) SEÇİLDİ

Osmaniyeli judocular, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.

2 AĞUSTOS 2018 / GHSİM
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Osmaniyeli judocular, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.

Judo Federasyonunun faaliyet programında yer alan 08-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Eskişehir´de düzenlenen Yıldızlar Judo Türkiye Şampiyonasında 46 kg Selahattin Çelik Türkiye 3.sü 50 kg Selahattin Elbaş Türkiye 3.sü +73 kg Emrullah Küpeli Türkiye 3.sü olarak derece elde etmişti

Sporcularımız yarışmanın ardından katıldığı Olimpiyat Semerlerinde İlk 12 sporcunun arasından yer alarak Samsun da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezine (TOHM) seçilme başarısı elde ettiler.

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu’nu Makamında ziyaret eden Sporcular Osmaniye’de eğitim gördükleri süre boyunca kendilerine her türlü desteği veren İl Müdürü Mustafa Loğoğlu’na ve Judo Antrenörü Mustafa Zıpır’a teşekkürlerini ilettiler başarılı olabilmek ve Türk sporuna katkıda bulunmak için daha çok çalışacaklarını sözünü verdiler.

Osman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu; “Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen geleceğin şampiyonlarının yetiştirildiği Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) adını taşıyan proje sayesinde, yeni nesiller Türk sporu adına önemli başarılar elde edecek. Sporcu kardeşlerimizin de yakalamış oldukları bu fırsat kendileri açısından son derece önemli, bizler için de gurur verici bir durumdur. Sporcularımızı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.