GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu beraberinde Genel Müdür Yardımcısı M.Tayyip Kahyaoğlu ile ilimizde

9 AĞUSTOS 2018 / GHSİM

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu beraberinde Genel Müdür Yardımcısı M.Tayyip Kahyaoğlu ile ilimizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait yatırım planlamaları ile birlikte mevcut tesislerde incelemelerde bulunmak, faaliyetlere katılmak üzere bir günlük çalışma ziyaret gerçekleştirdi.

İl Müdürü Mustafa Loğoğlu tarafından karşılanan Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu ilk olarak Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti. Topoğlu gençlere yönelik çalışmalar hakkında istişarelerde bulunurken Vali Coşkun’a gençlere verdiği değer ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Programına Osmaniye Gençlik Merkezi ziyareti ile devam eden Toğoğlu, burada Gençlik Merkezleri Yaz Etkinlikleri faaliyetleri hakkında İl Müdürü Mustafa Loğoğlu’dan bilgi aldı. 200’e yakın genç ile devam eden etkinliklere katılan gençlerin aldıkları eğitim ve çalışmaları izledi.

Osmaniye Aslantaş Gençlik Kampı’na geçen Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu’na burada yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında İl Müdürü Mustafa Loğoğlu tarafından sunulan bilgilerin ardından kampta devam eden Anne-Kız Kampı’na katılan 80 anne ve 80 kızı ile bir araya geldi. Topoğlu “Osmaniye kampımızda hali hazırda muazzam bir kamp var. Kızlar bizim kızlar. Zira kamplarda gençlerimiz için koşturan kamp liderlerimiz ilk kez kampçı olarak buradalar. Annelerin artık içleri rahat. Gençler onlara, onlar bize emanet.” dedi.

Daha sonra kampa katılanlara sunulan Paintball, İp Parkuru, Bisiklet, Okçuluk, El Sanatları ve Sportif Faaliyetlerin gerçekleştirildiği alanlar ile ilerleyen dönemlerde yapılması planlanan Tematik Tarım ve Hayvancılık Kampları uygulama alanları olabilecek yerlerde incelemelerde bulunarak, yer tespitinde bulundu.

Programlarının ardından Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu beraberinde Genel Müdür Yardımcısı M.Tayyip Kahyaoğlu ilimizde ayrıldı.