İŞİTME ENGELLİ SPORCUMUZDAN TÜRKİYE DERECESİ

İşitme Engelliler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda işitme engelli sporcumuz engelimizin bize engel olmadığını bir kez daha gösterdi.

1 AĞUSTOS 2018 / GHSİM
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan 28-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Isparta’da düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda işitme engelli sporcumuz engelimizin bize engel olmadığını bir kez daha gösterdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 7 Ocak Spor Külübünde çalışmalarına ara vermeden devam eden Furkan Duran 68 kilo’da Büyük Erkekler Kategorisinde Türkiye 3’ncüsü olarak Osmaniye’ye madalya ile döndü.

Başarılı sporcuyu, makamında kabul eden Osmaniye gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, başarılarından dolayı sporcu Furkan Duran’ı ve Osmaniye Taekwando il Temsilcisi Mustafa Doğru’yu tebrik etti.

İl Müdürü Mustafa Loğoğlu Taekwondo branşında iddialı olduğunu gösteren sporcumuz Furkan Duranın başarısı gurur verici başarısından dolayı sporcumuzu tebrik ediyorum tüm engelli çocuklarımıza azmiyle aldığı başarısıyla örnek olmuştur.

Engelli çocuklarımıza imkan verildiği takdirde neler yapabileceklerini bir kez daha görmüş olduk. Eğitim ve disiplin sporu olan Taekwondo sosyalleşme ve öz güven anlamında sporcularımıza birçok kazanç sağlamaktadır. Başarılı sporcumuz Furkan Duran’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’ ’dedi.