BASKETBOL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

    Kız-Erkek Basketbol Grup Müsabakaları ilimiz ev sahipliğinde gerçekleşti.

    Haberi Oku

    OKULLAR ARASI TÜRKİYE KROS BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

    Okullar Arası Türkiye Kros Birinciliği yarışmaları Osmaniye’de yapıldı.

    Haberi Oku

    ANADOLU YILDIZLAR LİGİ HOKEY GRUP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

    Anadolu Yıldızlar Ligi Hokey Grup Müsabakaları Osmaniye Tosyalı Spor Salonunda arasında tamamlandı.

    Haberi Oku

    OSMANİYE’DE İLK KEZ DÜZENLENDİ

    Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan ‘Eskrim’ (Epe) Osmaniye İl Birinciliği ilk kez yapıldı.

    Haberi Oku

    BİLEK GÜREŞİ BÖLGE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

    Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Osmaniye Bilek Güreşi İl Temsilciliği tarafından "7 Ocak Bilek Güreşi Bölge Şampiyonası" düzenlendi.

    Haberi Oku

    OKUL SPORLARI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ

    Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Birimi koordinatörlüğünde yapılan gençler tenis müsabakaları OKÜ tenis kortu ve Tosyalı Merkez Tenis Kortunda yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.

    Haberi Oku

    OSMANİYE'DE OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ

    Osmaniye’de 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında bilek güreşi il birinciliği müsabakaları yapıldı.

    Haberi Oku

    YÜZMEDE İL BİRİNCİLERİ BELİ OLDU

    Yüzme Okullar Arası Genç Kız Genç Erkek

    Haberi Oku

    AVRUPA KUPASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

    Türkiye Judo Federasyonu'nun yurt içindeki ilk faaliyeti olan Spor Toto 2020 Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası, Kilis'te yapılan müsabakalarla tamamlandı.

    Haberi Oku

    Spor Toto Ümitler Judo Türkiye Şampiyonası’nda İlimizi Başarıyla Temsil Eden Sporculardan Vali Coşkun’a Ziyaret

    Spor Toto Ümitler Judo Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımız Vali Coşkun’u makamında ziyaret etti.

    Haberi Oku

    TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ATLET MİLLİ TAKIM ALT YAPISINDA DAVET EDİLDİ

    İstanbul’da katıldığı Turkcell U-14 Salon Atletizm Festivali’nde 1000m Türkiye ikincisi olarak büyük gurur yaşattı.

    Haberi Oku

    İŞİTME ENGELLİLER GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE DERECESİ

    Türkiye İşitme Engelliler Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan İşitme Engelliler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Amasya’da yapıldı.

    Haberi Oku

    KİCK BOKS TURNUVASINDAN TÜRKİYE DERECELERİ ALARAK DÖNDÜLER

    Türkiye Kick Boks Federasyonu 2020 yılı Faaliyet Programında yer alan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Antalya'da yapıldı.

    Haberi Oku

    ATLETİZM FESTİVALİNDEN TÜRKÜYE DERECELERİYLE DÖNDÜLER

    Turkcell U16 Salon Atletizm Festivali, Ataköy Atletizm Salonu’nda sona erdi. İki gün süren ve 10 branşta toplam 40 ayrı madalya yarışmasının yapıldığı müsabakalarda 950 atlet yarıştı.

    Haberi Oku

    EPE COŞKUSU OSMANİYE’DE YAŞANDI

    Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan ‘U10-U12-U14 Epe Açık Turnuvası Osmaniyenin ev sahipliğinde Tosyalı Spor Salonu'nda gerçekleşti.

    Haberi Oku

    GÜREŞ ADAY HAKEM KURSU BAŞLADI

    Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Osmaniye Güreş İl Temsilciği işbirliğiyle Güreş Aday Hakem Kursu ilimizde başladı.

    Haberi Oku
    DİĞER HABERLERİ GÖSTER