Okulsportal

                                   2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI OSMANİYE
                                   GRUP VE YARI FİNAL 
MÜSABAKALARI KATILIM YAZILARI

NO 
     TARİH           İLİ      BRANŞI         KATEGORİSİ                                YAZI   
                
   1 18-21 ŞUBAT 2020 OSMANİYE                    BASKETBOL               GENÇLER K-E Üst Yazı   Ayrılış Listesi
   2 21 ŞUBAT 2020 OSMANİYE  ATLETİZM - KROS YILDIZ-GENÇ K-E Üst Yazı   Ayrılış Listesi
   3
   4


2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI 
GRUP ,YARI FİNAL,TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ AYRILIŞ YAZILARI

  NO 
     TARİH           İLİ      BRANŞI         KATEGORİSİ                                YAZI                    
   1 10-12 Ocak 2020   Elazığ   Masa Tenisi           Gençler Üst Yazı        Gençler Katilim
   2  8 Ocak 2020   Mersin        Kros    Gençler Üst Yazı        Kros Ayrılış.xlsx
   3 11-12 Ocak 2020   Mersin        Judo    Gençler Üst Yazı        Judo Ayrılış.xlsx
   4 11-12 Ocak 2020   Aydın        Halter    Yıldızlar Üst Yazı        Katılım          Rayiç Bedeli
   5 10-12 Ocak 2020   Kayseri        Güreş    Gençler
Üst Yazı  ve  Katılım 
   6  8 Ocak 2020   Gaziantep        Kros    Genç-Yıldız Üst Yazı        Kros Ayrılış 
   7  3-6 Şubat 2020   Hatay    Basketbol    Gençler B Üst Yazı        Basketbol Ayrılış
   8  3-6 Şubat 2020   Antalya    Kick Boks    Gençler A-B Üst Yazı   Katilim_Listesi  Rayiç Bedeli
   9  7- 9 Şubat 2020   Hatay    Badminton    Gençler Üst Yazı   Hatay Ayrılış      Rayiç Bedeli
  10  8-12 Ocak 2020   Erzurum        Boks    Gençler Üst Yazı  ve   Katılım
  11  7-10 Şubat 2020   Hatay     Voleybol    Yıldızlar Üst Yazı       Ayrilis_Erkek
  12  7-9 Şubat 2020   Isparta    Badminton    Gençler Üst Yazı       Erkekler         Kızlar
  13  13-16 Şubat 2020   Karaman    Voleybol    Gençler Üst Yazı       Erkekler Katılım
  14  15-16 Şubat 2020   AfyonK.        Judo    Gençler Üst Yazı       Katılım
  15  15-16 Şubat 2020   Konya         Dart    Gençler  Üst Yazı       Dart Kızlar     Dart Erkek
  16  15-16 Şubat 2020   Adana       Karate    Gençler Üst Yazı       Katılım
  17  13-16 Şubat 2020   Batman        Dart    Yıldız Genç K-E Üst Yazı ve  Katılım
  18   21-24 Şubat 2020   Mersin       Futbol    Gençler K-E Üst Yazı        Katılım
  19   4-8 Mart 2020   Mersin        Tenis    Gençler K-E Üst Yazı      Katılım
  20   5-8 Mart 2020   Şanlıurfa       Hentbol    Gençler A K-E Üst Yazı  ve  Katılım
  21  24-29 Şubat 2020   Kütahya     Kick Boks    Küçük- Yıldız K-E Üst Yazı        Katılım
  22   6-8 Mart 2020   Niğde    Taekwondo    Gençler K-E Üst Yazı  ve  Katılım
  23   6-8 Mart 2020   K.Maraş       Futsal    Gençler K-E Üst Yazı        Katılım
  24   5-8 Mart 2020   Tokat       Güreş    Yıldızlar Üst Yazı  Erkek Srb  Kız Srb  Erkek Gre
  25  13-14 Şubat 2020   Konya       Dart    Yıldızlar Üst Yazı  Erkek Katılım Kizlar Katılım
  26  2-5 Mart 2020   Nevşehir    Basketbol     Gençler B K-E  Üst Yazı        Katılım         Rayiç
  27 29 Şubat-2 Mart 2020   G.Antep       Güreş    Gençler B Üst Yazı        Katılım  
  28   5-8 Mart 2020   Hatay     Hentbol    Gençler K-E Üst Yazı        Katılım         Rayiç
  29           
  30