Okulsportal

           2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI OSMANİYE GRUP VE YARI FİNAL
                                                                         MÜSABAKALARI KATILIM YAZILARI

NO 
     TARİH           İLİ      BRANŞI         KATEGORİSİ                                YAZI   
                
   1 7-10 ŞUBAT 2019    OSMANİYE BASKETBOL Y.FİNAL GENÇLER K-E 7-10 Şubat 2019 Basketbol Gençler Ayrılış Yazısı
   2 1-3 MART 2019 OSMANİYE FUTSAL GRUP GENÇLER K-E 1-3 Mart Futsal Gençler K-E Ayrılış Yazısı
   3 23-26 NİSAN 2019 OSMANİYE HOKEY GRUP YILDIZLAR K-E 23-26 Nisan 2019 Yıldızlar Hokey Ayrılış Üst yazı
23-26 Nisan Hokey Yıldızlar Ek
   4 5-7 MAYIS 2019 OSMANİYE HOKEY GRUP GENÇLER 5-7 Mayıs Hokey Grup Üst Yazı
5-7 Mayıs Hokey Grup Ek



2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI 
GRUP ,YARI FİNAL,TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ AYRILIŞ YAZILARI

  NO 
     TARİH           İLİ      BRANŞI         KATEGORİSİ                                YAZI                   
   1 14 Ocak 2019 ADANA BASKETBOL Gençler K-E Basketbol Dönüs Yazısı.pdf
   2 18 Ocak 2019    ANTALYA  KROS Yıldız Gençler  Kros Yıldız Genç Kız -Erkek Dönüş.pdf   
   3 10-13 Ocak 2019   GAZİANTEP    FUTBOL  Gençler Erkek  GAZİANTEP AYRILIŞ.pdf
   4 28-30 Aralık 2018          NEVŞEHİR MASATENİSİ  Gençler K-E  NEVŞEHİR MASA T 1.pdf
NEVŞEHİR MASA T 2 EK    
   5 06-09 Şubat 2019 KAYSERİ VOLEYBOL Gençler A K-E Voleybol Gençler Grup.pdf
   6 16-17 Şubat 2019 ORDU   JUDO Gençler K-E ORDU JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ
   7 16-17 Şubat 2019  Ş.URFA  GÜREŞ Gençler A-B E Ş.Urfa Güreş Gençler B Grekoromen
Ş.Urfa Güreş Gençler B Serbest
   8 5-10 ŞUBAT 2019  BARTIN  KİCKBOKS  Yıldızlar K-E Bartın Kick Boks.pdf
Bartın Kick Boks Ek.pdf
   9 9-10 ŞUBAT 2019  KIRIKKALE  HALTER  GENÇ B KIZ Kırıkkale Halter Gençler.pdf
Kırıkkale Halter Gençler Ek.pdf
  10 9-10 ŞUBAT 2019  ADIYAMAN  KARATE  GENÇLER K-E ADIYAMAN KARATE.pdf
  11 28 ŞUBAT-2 MART 2019  MERSİN  HENTBOL  GENÇLER K-E HENTBOL AYRILIŞ.pdf
HENTBOL AYRILIŞ EK.pdf
  12 27 ŞUBAT-2 MART 2019
 KİLİS  BASKETBOL  YILDIZLAR K-E BASKETBOL AYRILIŞ.pdf
BASKETBOL AYRILIŞ EK.docx
  13 1-2 MART 2019  ELAZIĞ  HENTBOL  GENÇLER K-E ELAZIĞ AYRILIŞ.pdf
ELAZIĞ AYRILIŞ EK.doc
  14 21-22 ŞUBAT 2019  ERZİNCAN  DART  GENÇLER K-E DART AYRILIŞ.pdf
DART AYRILIŞ EK.pdf
  15  6-8 Mart 2019
 MERSİN  TENİS  GENÇLER K-E Tenis Grup dönüş yazısı.pdf
Tenıs eki.xlsx
  16  8-10 Mart 2019  MALATYA  BADMİNTON  GENÇLER K-E Genç Erkekler grup dönüş yazsı.pdf
Genç kızlar grup dönüş yazsı.pdf
  17  7-10 Mart 2019  AYDIN  GÜREŞ   GENÇLER B Genç Erkekler grup dönüş yazsı.pdf
Güreş_Kafile listesi.pdf
  18  9-10 Mart 2019
 GAZİANTEP  HALK OYUNLARI  YILDIZLAR
 GENÇLER
Halk oyunları gençler dönüş.pdf
Halk Oyunları Ek.docx
  19  7-10 MART 2019  ŞANLIURFA  VOLEYBOL  YILDIZLAR Voleybol Yıldızlar Grup dönus yazısı.pdf
Voleybol_Yıldızlar_Grup_Yarış.Listesi.pdf
  20  8-10 MART 2019  MARDİN  BADMİNTON  GENÇLER KIZ  Badmınton Genç Kızlar Grup.pdf
  21  2-6 MART 2019  K.MARAŞ  KİCKBOKS  GENÇLER  KİCKBOKS.pdf
 KİCKBOKS EK.pdf
  22  14-17 MART 2019  NİĞDE  HENTBOL  YILDIZLAR  HENTBOL ÜST YAZI.pdf
 Hentbol_Ayriliş Ek.docx
  23  15-17 MART 2019  KONYA  GÜREŞ  YILDIZLAR  Konya Güreş Üst Yazı.pdf
 Konya Güres Ek Liste.pdf
  24  15-17 MART 2019   GAZİANTEP  ATLETİZM  GENÇLER  ATLETİZM GRUP MÜS..pdf
 ATLETİZM EK Erkekler.docx
 ATLETİZM EK Kızlar.pdf
  25  13-16 MART 2019  GAZİANTEP  HENTBOL  YILDIZLAR  HENTBOL ÜST YAZI.pdf
 HENTBOL EK.pdf
  26  21-22  MART 2019  ADANA  DART  YILDIZLAR  Dart Üst Yazı.pdf
 Yildiz_Erkekler.pdf    Yildiz_Kizlar.pdf
 27  23-24 MART 2019  BİNGÖL  JUDO  GENÇLER  JUDO Üst Yazı.pdf  JUDO EK.docx
 28  1-2 MART 2019  K.MARAŞ  ORYANTİRİNG  GENÇLER  ORYANTİRİNG ÜST YAZI.pdf
 ORYANTİRİNG EK.pdf
 29  22-24 MART  K.MARAŞ  TAEKWONDO  GENÇLER K-E  Taekwondo Üst Yazı.pdf
 Taekwondo Ek.pdf

 30  29 Mart 2019  A.KARAHİSAR  ORYANTİRİNG  GENÇLER K-E Oryantiring Üst Yazı.pdf
Oryantiring Ferdi.pdf
Oryantiring Takım.pdf
AfyonKarahisar Rayiç Bedeli.pdf
 31  06-07 NİSAN 2019  HATAY  KARATE YILDIZLAR K-E KARATE HATAY YILDIZLAR.pdf
KARATE_DÖNÜS.pdf  
KARATE YOLRAYIC.pdf
 32  03-07 NİSAN 2019  KİLİS  FUTBOL  YILDIZLAR  Kilis Futbol Üst Yazı.pdf
Kilis Futbol Ayrılış Ek.docx
 33  05-07 NİSAN 2019  KONYA  TAEKWONDO  YILDIZLAR Konya Taekwondo Üst Yazı
Konya Taekwondo Ek
 34  04-07 NİSAN 2019  GAZİANTEP  VOLEYBOL  YILDIZLAR Gaziantep Voleybol Üst Yazı
Gaziantep Voleybol Ek
 35  09-10 NİSAN 2019  MERSİN   ATLETİZM  GENÇLER A-B Mersin Atletizm Üst Yazı
Mersin Atletizm Ek
Mersin Rayiç Bedeli
 36 11-14 NİSAN 2019  MUĞLA  SOFTBOL  GENÇ-YILDIZ Muğla Softbol Üst Yazı
Muğla Softbol Ek
 37   04-05 NİSAN 2019  ADANA  BOCCE  YILDIZLAR Adana Bocce Üst Yazı
Adana Bocce Ek
 38  11-14 NİSAN 2019  ADIYAMAN  GÜREŞ  YILDIZLAR Adıyaman Güreş
Yıldızlar Grekoromen
Yıldızlar Serbest
 39  22-26 NİSAN 2019  KOCAELİ  KORFBOL  GENÇLER Korfbol Üst Yazı
Korfbol Ek
 40  20 NİSAN 2019  ESKİŞEHİR  BİLEK GÜREŞİ  GENÇLER Eskişehir Bilek Güreşi Üst Yazı
Bilek Güreşi Ek.xlsx
 41  23-26 NİSAN 2019  MUĞLA   HOKEY  YILDIZLAR Hokey Üst Yazı       Hokey Ek
 42  26-28 NİSAN 2019  ADANA  BADMİNTON  YILDIZLAR Badminton Üst Yazı   Badminton Ek
 43  27 NİSAN 2019  BATMAN  ORYANTİRİNG  YILDIZLAR Batman Oryantiring Ayrılış
 44  4-5 MAYIS 2019  ADANA  ATLETİZM  YILDIZLAR Atletizm Üst Yazı       Atletizm Ek
 45  3-5 MAYIS  K.MARAŞ  GÜREŞ  GENÇLER Güreş Üst Yazı           Güreş Ek
 46  30 NİSAN 3 MAYIS 2019  AMASYA  FUTBOL  YILDIZLAR Amasya Futbol Üst Yazi   Amasya Futbol Ek
 47  5-7 MAYIS 2019  KONYA  HOKEY  GENÇLER Konya Hokey Üst Yazı    Konya Hokey Ek
 48  30 NİSAN 3 MAYIS 2019  DENİZLİ  FUTBOL  YILDIZLAR Futbol Yıldızlar Üst Yazı   Futbol Yıldızlar Ek
 49  2-6 MAYIS 2019  YOZGAT  BOKS  GENÇLER Boks Gençler Ayrılış
 50  9-12 MAYIS 2019  MERSİN  SATRANÇ  YILDIZLAR Satranç Üst Yazı     Satranç Üst Ek
 51  11-14 MAYIS 2019  K.MARAŞ  FUTSAL  YILDIZLAR KMaraş Futsal Üst Yazı   KMaraş Futsal Ek
 52  7-9 MAYIS 2019  MERSİN  OKÇULUK  YILDIZ GENÇ Mersin Okçuluk Üst Yazı Mersin Okçuluk Ek
 53  10-12 MAYIS 2019  ÇANAKKALE  KARATE  YILDIZLAR Çanakkale Karate Ayrılış Yazısı
 54  11-14 MAYIS 2019  SAMSUN  RAGBİ  GENÇLER Ragbi Üst Yazı     Ragbi Ek    Ragbi Rayiç
 55  18 MAYIS 2019  RİZE   ORYANTİRİNG  YILDIZLAR Oryantiring Üst Yazı    Oryantiring Ek
Rize Rayiç Bedeli
 56  15-16 MAYIS 2019  SİVAS CURLİNG GENÇ-YILDIZ Sivas Curling Üst Yazı     Sivas Curling Ek
 57   12-14 NİSAN 2019  ADIYAMAN  MASA TENİSİ  YILDIZLAR Masa Tenisi Ayrılış
 58  12-14 NİSAN 2019  MERSİN  TENİS  YILDIZLAR Tenis Üst Yazı    Tenis Ek    Tenis Rayiç
 59  10-12 HAZİRAN 2019  SAMSUN  BOWLİNG  GENÇLER Bowling Üst Yazı        Bowling Ek
 60   10-13 HAZİRAN 2019  ELAZIĞ  GÜREŞ  GENÇLER Güreş Üst Yazı   Serbest Ek   G.romen Ek