Duyurular

 24 KASIM 2016 DUYURU

2016-2017
Öğretim Yılında Kullanılmaya Başlanan Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi İçerisinde Lisans Düzenleme İşlemlerinde Spor Dallarının Katılım Tablosunda Oluşturulan Detaylı Alt Dallarında Girilmiş Olması Nedeniyle Seçim Esnasında Tereddütler Yaşanmasına Neden Olduğu Görülmektedir.

Lisans Düzenleme Alanında Görünen Spor Dallarının Alt Dallar Görünmeyecek Şekilde Oluşturulmasına İlişkin Çalışmalar Yapılmaktadır.

 

 

Lisanslarda Seçilecek Ana Dalların Yanında 1. Spor Dalı Ve 2. Spor Dalı Seçiminde Atletizm Ve Satranç Spor Dalları Seçilebilmektedir. Atletizm Spor Dalı Seçildiğinde Sporcular Aynı Zamanda Kros Yarışmalarına Da İştirak Edebilmektedirler.
18 KASIM  2016 DUYURU
 

Genç Erkek / Kızlar A Kategorisi Voleybol Müsabakaları 22 Kasım 2016 Salı Günü OKÜ Spor Salonunda Yapılacaktır Müsabakaya Katılacak Takımların Evraklarını Müsabaka Tarihine Kadar Tamamlamaları Önemle Rica Olunur

                  G.S. H.İ.M

OKUL SPORLARI İL TERTİP KURULU

 


18 KASIM DUYURU 

BASKETBOL MÜSABAKASINA KATILACAK OKULLARIN DİKKATİNE

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Basketbol Branşı Genç Erkekler A ve Genç Kızlar A Kategorisinde 18. Kasım.2016 Cuma Günü saat 13.00 de kura çekilişi yapılacaktır. Kurra çekimi için ilgilerin saat 13.00 de Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Biriminde hazır bulunmaları gerekmektedir.

                                                                                                                    G.S. H.İ.M

                          OKUL SPORLARI İL TERTİP KURULU03 KASIM 2016 
DUYURU

2016/2017 Eğitim Öğretim yılı Okul sporları faaliyetine katılacak okullar https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx adresine giriş yaparak branş başvurularını  09 Kasım 2016 tarihine kadar yapılmaları gerekmektedir. 

Konu ile ilgili tüm bilgiler www.osmaniye.gsb.gov.tr internet sitesinde Okul Sporları bölümünde yayınlanacaktır. 

Okul Sporları Bilgi Yönetimi Sistemine giriş yapamayan okullar okul sporları şubesi ile irtibata geçerek sisteme giriş şifrelerini temin etmeleri gerekmektedir.

 

İL DIŞI MÜSABAKAYA GİDECEKLERİN İŞLEMLERİ.pdf       


DUYURU 13 ŞUBAT 2016
SATRANÇ YARIŞMA TARİH VE YÖNERGESİ(2)(1).doc