BASIN MENSUPLARI VE KURUM MÜDÜRLERİNİN MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI

  10 Ocak İdareciler Günü ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kurum müdürleri ve basın mensupları arasında dostluk maçı düzenlendi.

  Haberi Oku

  KİCK BOKS'UN BİRİNCİLERİ BELİRLENDİ

  Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası küçükler, yıldızlar ve Gençler A –B Kick Boks İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DART İL BİRİNCİLİĞİ

  Müsabakalara, 64 okul takımı 256 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  OSMANİYELİ YÜZÜCÜLER TAKIM HALİNDE 3.OLDU

  7 ve 13 artı yaş grubundaki sporcuların mücadele ettiği Organizasyona 9 ilden, 17 spor kulübü 500 lisanslı sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZDAN BADMİNTON’DA TÜRKİYE DERECESİ

  Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Para Badminton Türkiye Şampiyonası, Antalya Kemer ilçesinde yapıldı.

  Haberi Oku

  ANALİG AKDENİZ BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI OSMANİYE'DE TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2019 - 2020 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Akdeniz Grubu Basketbol Grup Müsabakaları Tosyalı Spor Salonlarında 20-22 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen müsabakalarla tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE’NİN YILDIZ ADAYLARI OSMANİYE’DE

  Türkiye’nin yıldız adayları Osmaniye’de buluştu.

  Haberi Oku

  Bayburt’tan Osmaniye’ye Gelen Öğrenciler Vali Coşkun’u Ziyaret Etti

  Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Bayburt’tan Osmaniye’ye gelen 39 öğrenci Vali Ömer Faruk Coşkun’u ziyaret etti. Ziyarette öğrencilere, öğretmenleri ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Mustafa Loğoğlu eşlik etti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BOKS İL BİRİNCİLİĞİ

  Osmaniye’de yapılan Okul Sporları Gençler Boks İl Birinciliği Müsabakaları, heyecan dolu maçlara sahne oldu. Merkez Spor Salonda yapılan turnuvaya 5 okuldan toplamda 45 erkek öğrenci katıldı.

  Haberi Oku

  ŞAİR VE YAZAR BESTAMİ YAZGAN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

  ‘Bilgiden Bilince Konferansları’nın Osmaniye ayağında Şair ve Yazar Bestami Yazgan KYK’lı gençlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  OSMANİYE’DE OKUL SPORLARI KROS YARIŞMALARI YAPILDI

  Osmaniye'de, 2019-2020 Eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programı çerçevesinde yıldızlar ve gençler kategorisinde kros müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Engelli Sporcularla Basketbol Oynadılar

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü

  Haberi Oku

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SOFTBOL TURNUVASI YAPILDI

  24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Osmaniye Atletizm Sahasında yapılan Softbol müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  Damla Projesi Gönüllülerinden Vali Coşkun’a Ziyaret

  Vali Ömer Faruk Coşkun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü’nce uygulamaya konulan Damla Projesi kapsamında 22 Kasım–1 Aralık tarihleri arasında Osmaniye’de çeşitli etkinlikler gerçekleştiren proje gönüllülerini Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda kabul etti. Proje Gönüllülerine, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu ve Şube Müdürü Sinan Temurtaş eşlik etti.

  Haberi Oku

  24 KASIM ÖĞRETMENLER ORYANTİRİNG TURNUVASI

  24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Osmaniye İl Milli Eğitim müdürlüğü,Osmaniye Oryantiring il temsilciği organizesinde, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kampüsünde düzenlenen Öğretmenler arası Oryantiring yarışması sonuçlandı.

  Haberi Oku

  24 KASIM ÖĞRETMENLER MASA TENİSİ TURNUVASI

  Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler arası masa tenisi turnuvası Gençlik Merkezinde düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER